Aktualności

Zapraszamy na Targi Mody i Urody. Weź udział w loterii Fashion TIME i wygraj super nagrody!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/reddemon/ftp/mielecfashiontime/wp-includes/taxonomy.php on line 1442

Loteria z cennymi nagrodami, fotobudka, wirtualna, modowa gra, specjalistyczne zabiegi, porady i masaże. Piękna biżuteria i niepowtarzalne kreacje projektantów z całej Polski oraz możliwość porozmawiania z Miss Polski 2012 – Katarzyną Krzeszowską – to tylko nieliczne atrakcje Targów Mielec Fashion TIME, które odbędą się już w najbliższą sobotę w godzinach 10.00 – 16.30 w Centrum Wystawienniczym SCK Mielec.

TARGI

Targi Mody i Urody Mielec Fashion TIME

 

Co można wygrać w Loterii Mielec Fashion TIME?

Nasi wystawcy przygotowali wyjątkowo cenne upominki. Losowanie nagród odbywać się będzie co godzinę o: 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 oraz 16.00

 

Jubiler Herkules zaprezentuje bogaty asortyment najpiękniejszej biżuterii. Do loterii Fashion TIME przeznaczył dwie karty upominkowe o wartości 200 zł. każda.

 

Dobry Dietetyk Małgorzata Michno oraz Gabinet Kosmetyki Estetycznej Renata Ziółkowska przedstawią jak dbać o zdrowy wygląd. Dla uczestników loterii przygotowały atrakcyjne zniżki na swoje usługi – 5 zaproszeń z 10% rabatem na dowolne zabiegi kosmetyczne oraz 5 kuponów rabatowych o wartości 30zł na konsultacje dietetyczne.

 

Primebit Studio zapewni wiele atrakcji. Jedną z nich będzie modowa gra. Każdy może wcielić się w kreatora mody i wystylizować swoją wirtualną modelkę. Dodatkowo na stoisku Primebit Studio w specjalnej, „modowej” fotobudce, będzie okazja wziąć udział w nietypowej sesji zdjęciowej.

 

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru z Krakowa zapozna wszystkich zainteresowanych z pracą projektanta, a Agencja Reklamex opowie o zawodowym modelingu.

 

Nowoczesną ofertę modnych stylów tanecznych przedstawi Dirty Dance Studio. Uczestnicy loterii Fashion TIME będą mieli okazję wygrać karnety na wybrane zajęcia taneczne o wartości 200zł. każdy.

 

Club Elite zlokalizowany w Hotelu Rado zaprosi do wspólnej zabawy przy muzyce na żywo. Najbliższy koncert odbędzie się 25 kwietnia. Zagra zespół Detox.

 

Anilorak zaprezentuje niepowtarzalne ubrania i dodatki wykonane z filcu, pełne uroku i stylu, odzwierciedlające piękno natury.

 

Wyjątkowe stoisko przygotuje Allure SPA, gdzie każdy będzie miał okazję skorzystać z masażu głowy, twarzy, czy dłoni. Allure zaprasza na chwilę relaksu oraz zaprezentuje najnowszą linię naturalnych kosmetyków. Podczas loterii można wylosować dwa vouchery o wartości 100zł. każdy, na masaż relaksujący.

 

Przygotowaliśmy też coś dla najmłodszych. Pracownia Sówka zaprasza do wyjątkowego świata zabawek ręcznie wykonanych, które także można wygrać w loterii Mielec Fashion TIME.

 

Na stoisku Eurodiety hostessa zaprezentuje najnowsze techniki uzyskania i utrzymania szczupłej sylwetki. Z kolei Joy Fitness Club zaprasza na specjalistyczny pomiar zawartości tkanki tłuszczowej i wody w organizmie. W loterii można wygrać miesięczny karnet OPEN do Joy Fitness Club o wartości 160zł.

 

Me Eco You zaprasza na makijaże oraz doradztwo, dotyczące zabiegów i kosmetyków pielęgnacyjnych twarzy. W loterii Fashion TIME można wygrać profesjonalne szkolenie me Eco you z zakresu wizażu o wartości 200zł.

 

Ciekawe stoisko przygotuje Aditya Design, specjalizująca się w technice sutasz. Wykorzystuje ją do tworzenia niepowtarzalnych kolczyków, charakteryzujących się wyjątkową dbałością o szczegóły i gustowną kolorystyką. W loterii można wygrać jedną taką parę kolczyków.

 

Piękną biżuterię, także ręcznie wykonaną zaprezentuje firma RZECZYwiste. Podczas Targów Fashion zobaczymy najnowszą kolekcją wiosna/lato 2015, w soczystych barwach, jak również z nutką delikatności.

 

Modowe inspiracje tym razem w kulinariach zaprezentuje Cukiernia Pokusa, która zaprasza także do słodkiej degustacji. W loterii zapewnia karnety rabatowe na torty urodzinowe o wartości 50zł.

 

Bogatą ofertę swoich usług oraz kosmyków przedstawi Yasumi Instytut Zdrowia i Urody. Szczęściarze w loterii Fashion TIME mają szansę wygrać dwa vouchery o wartości 200zł. na zabiegi pielęgnacyjne Yasumi.

 

Maqualle Art. – szkoła wizażu i stylizacji zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą profesjonalnego szkolenia.

 

Zapraszamy także do SHOW ROOM TIME – stoiska z niepowtarzalnymi kreacjami naszych projektantów. Ponad 100 różnych sylwetek, damskich i męskich. Można przymierzyć, kupić lub zamówić indywidualne projekty.

 

W godzinach 13.00 – 14.00 na Targach pojawi się Kasia Krzeszowska, Miss Polski 2012, która opowie o swojej przygodzie z konkursami piękności, m.in. o udziale w Miss Word 2013 na wyspie Bali.

 

Targi wystawcy

Share Button