O nas

MODNE MIASTO 2016

MODNE MIASTO 2016

RELACJE

Mielec Fashion Time to cały system tworzenia relacji modowych bezpośrednich i dwuetapowego konkursu dla Modeli i Projektantów, na drodze internetowej oraz podczas finałowej Gali. W realizację Wydarzenia zaangażowanych jest wielu ludzi, którzy dbają o dopełnienie wszelkich szczegółów na każdym etapie tworzenia Mielec Fashion Time. Gala finałowa 2 kwietnia.

DWA ŚWIATY

Tematem przewodnim tegorocznego pokazu Gali finałowej są DWA ŚWIATY. Ten rzeczywisty i ten z naszych marzeń i wizjonerskich wyobrażeń. Świat kobiecy i męski, ziemski i podwodny. Część zdjęć z podwodnych sesji, tworzonych w ciągu minionego roku, będzie można obejrzeć na Wystawie Dwa Światy w SCK podczas Gali. Dwa Światy to nieskończona wizja, kreatywność i niekonwencjonalność Projektantów, którzy w pokazie MFT uczestniczą.

Tegoroczny pokaz to różnorodne możliwości dla Młodych Ludzi, którzy znaleźli się na początku drogi świata mody: projektanckiej, modelingowej i fotomodelingowej.

To dla nich został stworzony Projekt Modne Miasto i pokaz MFT. W Projekt zaangażowanych jest wielu ludzi, którzy nie tylko oceniają możliwości i talent biorących udział w konkursieprzede wszystkim dzielą się swoim doświadczeniem, fundują cenne nagrody, otwierają drzwi do świata mody i stwarzają możliwości.

Informacje o tym wydarzeniu możecie także znaleźć na stronach:

https://www.facebook.com/MielecFashionTime

http://www.hej.mielec.pl/fashion

http://www.nadablog.pl/category/wydarzenia/

***

Mielec Fashion Time 2015. Gala finałowa 18 kwietnia 2015 roku była zwieńczeniem wielomiesięcznych przygotowań.

 

MIELEC FASHION TIME

MIELEC FASHION TIME

Tematem przewodnim pokazu Gali finałowej były ŻYWIOŁY. Nieokiełznana siła natury, spokój ziemi, pozorna zwiewność, pod którą kryje się niezbadany czar, sentyment przeszłości, powiew przyszłości. Wszystko, dzięki czemu żyjemy, dlaczego tworzymy, w czym istniejemy. Różnie interpretowany, przybierający nieograniczone formy – ŻYWIOŁ. Przy takiej nieskończoności interpretacji – mianownikiem wspólnym jest kreatywność projektantów i ich niekonwencjonalne projekty.

Informacje o tym wydarzeniu możecie także znaleźć na stronach:

https://www.facebook.com/MielecFashionTime

http://www.hej.mielec.pl/fashion

http://www.nadablog.pl/category/wydarzenia/